W firmie goorange.pl naprawiamy laptopy marki IBM skutecznie, szybko i z gwarancją.

Główne problemy z laptopami IBM:

Wentylatory szumią, laptop uruchamia się, ale ma czarny ekran i nie bootuje: to może być uszkodzony bios, mostek, uszkodzona pamięć RAM lub układ graficzny. Objawy: Diody zaczynają się świecić, ale komputer nie włącza się, słychać pikanie z głośnika.

  • Uszkodzone gniazdo zasilania: Zimne luty, uszkodzony wtyk, jack zasilacza. Objawy: Podczas odpowiedniego ustawienia wtyczki w gnieździe komputer się uruchamia, poruszając wtyczkę zaświeca się dioda ładowania.
  • Przerwany rozruch: uszkodzony układ graficzny. Objawy: Jeżeli naciskasz przycisk zasilania i dociskasz jednocześnie na środkową część klawiatury laptop czasem uruchamia się.
  • Brak zasilania: uszkodzony układ zasilania, możliwe zwarcie lub uszkodzone gniazdo zasilania. Objawy: Nic nie pokazuje się po naciśnięciu przycisku zasilania, czasem świeci dioda ładowania, czasem.
  • System się zawiesza: Uszkodzony układ graficzny, uszkodzony dysk twardy, uszkodzony kontroler dysku twardego. Objawy: System zawiesza się podczas uruchamiania lub działa tylko chwilę i się zawiesza.
  • Problemy graficzne: uszkodzony układ graficzny, uszkodzona taśma matrycy lub matryca. Objawy: Pionowe lub poziome linie, artefakty , migotanie, przekłamane kolory, przerwy w uruchamianiu.
  • Problemy z przegrzewaniem: uszkodzony lub zatarty wentylator, niezbędna wymiana past termoprzewodzących. Objawy: Nagłe i nieplanowane uruchomienia ponowne komputera

Jeśli zobaczysz któryś z wymienionych wyżej objawów nie zwlekaj i zadzwoń do nas.

goorange.pl – Serwis i naprawa laptopów ASUS, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Katowice i Czeladź
tel. 888 999 609 lub tel. 666 111 609
e-mail: kontakt@goorange.pl

Firma GoOrange oświadcza, że wszystkie nazwy firm użyte na naszej stronie internetowej są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Dotyczy to m. in. Samsung, HP, Acer, Asus, Apple i wszystkich innych nazw, które zamieszczone są na tej stronie.