Szanowni państwo!

Zawsze udzielamy gwarancji, to oczywiste w przypadku sprzętu gdzie to producent udziela państwu odpowiedniej gwarancji, najczęściej są to 24 miesiące czasem 36 a czasem 12 miesięcy wtedy my tylko pomagamy ją zrealizować.

Natomiast w przypadku usług tzw. naprawy, rozbudowy lub modernizacji sprzętu także udzielamy gwarancji, czasem ta gwarancja ma konkretną długość na przykład trzy miesiące a czasem biorąc pod uwagę specyfikę naprawy i jest to tak zwana gwarancja rozruchowa.

W przypadku napraw programowych czas gwarancji wynika ze zdrowego rozsądku oczywiście jeśli instalowane przez nas oprogramowanie przestanie działać na drugi dzień zainstalujemy je państwu ponownie sprawdzając i wykluczając przyczynę pierwotnego błędu, natomiast w przypadku np. zawirusowania komputera nie jesteśmy w stanie odpowiadać za jakość działania programu antywirusowego oraz sposobu używania komputera.

W przypadku pytań lub wątpliwości zawsze proszę zapytać o czas obowiązywania konkretnej gwarancji, proszę pamiętać że nawet jeśli nie posiadacie Państwo żadnego dokumentu to my dokładnie wiemy kiedy realizowaliśmy usługę i bez względu na tzw. papiery zawsze uzyskacie swoje prawo do reklamacji.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług a w przypadku pytań proszę kliknąć formularz kontaktowy.